Про гастроентерологічний центр

Українсько-німецький гастроентерологічний центр “BYK-Київ” (далі Центр) було створено у 1998 року з ініціативи провідних українських медиків на базі кафедри факультетської терапії №1 Національного медичного університету імені О. О. Богомольця за фінансової підтримки німецьких підприємців-меценатів.

З моменту створення існування Центр був орієнтований лише на світовий рівень надання спеціалізованої гастроентерологічної допомоги.

Розуміючи наскільки важлива для сучасної людини кожна робоча година, ми доклали всіх зусиль, щоб максимально скоротити період часу від первинного відвідування пацієнтом нашого Центру до встановлення діагнозу та призначення лікування.

Пройти комплекс інструментальних обстежень та отримати консультацію спеціаліста можна протягом одного дня. При необхідності виконання лабораторних аналізів (дослідження крові, сечі, калу та ін.) терміни постановки точного діагнозу та призначення лікування можуть бути збільшені.

Ми працюємо для того, щоб, використовуючи всі можливості сучасної медицини, вилікувати, а не підлікувати хворого, покращити якість життя та працездатність наших пацієнтів.

Висококваліфіковані лікарі (більшість є науковими співробітниками кафедри терапії Національного Університету Охорони Здоров`я України імені П.Л.Шупика, внутрішньої медицини №1 Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця), унікальне обладнання, застосування сучасних методів обстеження та лікування дозволяють нам досягати високої якості результатів лікувального процесу, що відповідає європейського рівня.

Показати більше Приховати

Чекаємо Вас з 8:00 до 19:00 пн-пт та з 9:00 до 15:00 в суботу, неділя - вихідний

В умовах одного центру пацієнти мають можливість швидко та якісно пройти практично всі необхідні види обстеження, які застосовуються у сучасній гастроентерології.

Відеоезофагогастродуоденоскопія

Відеоезофагогастродуоденоскопія у нас проводиться за допомогою ультратонкого гастроскопа Olympus GIF-XP 150N з діаметром зонда лише 5 мм! На сьогоднішній день це найтонший відеогастроскоп. Дослідження стравоходу та шлунка за допомогою ультратонкого зонда є набагато більшим. комфортним для хворого

Медичне обслуговування такого рівня ми хочемо запропонувати сьогодні, шановні пацієнти, і будемо вдячні Вам за довіру.Основні засади

  • Застосування найбільш інформативних сучасних методів діагностики, визнаних "золотими" стандартами" методами доказової медицини
  • Надання медичної допомоги відповідно до міжнародних стандартів, заснованих на основах персоніфікованої медицини
  • Точність та достовірність результатів
  • Високий професійний рівень працівників
  • Постійне використання нових медичних технологій
  • Застосування найбільш ефективних у медичному та економічному плані методів лікування та профілактики Індивідуальний підхід до діагностики та лікування пацієнтів

Запишись на прийом до гастроентеролога