H2 дихальні тести

H2-ДИХАЛЬНИЙ ТЕСТ З ГЛЮКОЗОЮ, H2-ДИХАЛЬНИЙ ТЕСТ З D-КСИЛОЗОЮ, H2-ДИХАЛЬНИЙ ТЕСТ З ЛАКТУЛОЗОЮ

Застосовується для діагностики надмірного бактеріального росту в тонкій кишці наявності ряду умов, тонкий кишечник може бути заселений надмірною кількістю мікроорганізмів і це стан отримав назву синдром надлишкового бактеріального росту (СНБР). СНБР може виявлятися метеоризмом, болями в животі, діареєю, недостатністю жиророзчинних вітамінів (A, D, E, K) та вітаміну В12. Це і сухість шкіри, і рахіт, і порушення репродуктивної функції у жінок, і порушення системи згортання крові, та багато інших симптомів.

H2-ДИХАЛЬНИЙ ТЕСТ ІЗ ФРУКТОЗОЮ

Застосовується для діагностики непереносимості фруктози. Фруктоза присутня у багатьох продуктах харчування, насамперед (наприклад у фруктах, меді, кленовому та кукурудзяному сиропах, підсолоджених соках та газованих напоях, випічці). Якщо Ви не переносите її, то у Вас будуть невизначені болі в животі, дискомфорт у правому та лівому підребер'ях, неприємне почуття розпирання, бурчання, здуття.

H2-ДИХАЛЬНИЙ ТЕСТ З ЛАКТОЗОЮ

Тест дозволяє діагностувати нестерпність молока, а також продуктів з молока (лактазна недостатність). Показано всім пацієнтам зі скаргами на метеоризм (підвищене газовідходження), болі в животі будь-якої локалізації та діарею (постійну або епізодичну) – такі симптоми лактазної недостатності Також вона може призводити до таких ускладнень, як синдром надмірного бактеріального росту та алергічні захворювання. Важливо знати, що більшість пацієнтів з лактазною недостатністю страждає на її приховані форми і навіть не підозрює про наявність у них такої проблеми.

H2-ДИХАЛЬНИЙ ТЕСТ З ЛАКТУЛОЗОЮ

Тест застосовується для визначення часу транзиту тонкою кишкою Порушення часу транзиту тонкою кишкою може викликати біль у животі без чіткої локалізації, вирування, здуття та діарею. Дане порушення зустрічається при синдромі подразненого кишечника та інших захворюваннях. кишечника, особливо часто поєднується з іншими ферментопатіями (фруктозною, лактазною) та з харчовою непереносимістю.

H2-ДИХАЛЬНИЙ ТЕСТ ІЗ СОРБІТОЛОМ

Застосовується для діагностики непереносимості сорбітолу У пацієнтів з непереносимістю сорбітолу, його вживання може викликати біль у животі без чіткої локалізації, постійне або періодичне вирування, підвищене газовідходження та діарею. Сорбітол як харчова добавки використовується як замінник цукру в багатьох продуктах (наприклад, жувальна гумка). Зустрічається у кісточкових плодах, водоростях, вищих рослинах.

Записатись на тестування